У КМДА разом із підприємцями розробили правила розміщення малих архітектурних форм

опубліковано 20 лют. 2013 р., 23:06 Столичний діловий портал
Київська міська державна адміністрація спільно з представниками громадськості підготувала проект рішення Київради щодо врегулювання низки проблемних питань, що пов’язані з розміщенням торговельних, побутових та соціально-культурних тимчасових споруд.

Ухвалення проекту допоможе врегулювати взаємовідносини між столичною владою та підприємцями, що провадять свою діяльність шляхом використання малих архітектурних форм, а також впорядкувати міський простір для більш комфортного проживання киян у ньому.

«Проектом рішення передбачається заборонити розміщувати в метрополітені тимчасові споруди у радіусі 20 метрів від вхідних дверей у напрямку евакуації. Не зможуть кіоски стояти й вздовж тротуару на відстані 20 метрів від установленого дорожнього знаку, що позначає зупинку громадського транспорту. Також, згідно з проектом рішення, площа малих архітектурних форм, що розташовані на відстані не менше 5 метрів від проїзної частини вулиць, не повинна перевищувати 19 квадратних метрів, окрім тих, які надають населенню послуги чи продають непродовольчі товари. Розміщення тимчасових споруд на внутрішньоквартальних територіях площею до 30 квадратних метрів здійснюватиметься відповідно до вимог Земельного кодексу України», – зазначив заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

Крім того, прийняття документа дозволить залучити додаткові кошти до міського бюджету від сплати суб’єктами господарювання пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою міста.

Передбачається, що цей проект регуляторного акту надасть можливість вирішити всі спірні питання щодо розташування МАФів на території Києва до завершення розробки та затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд.

Comments