У Києві за 4 місяці поточного року 629 підприємств погасили заборгованість по заробітній платі на суму 22,4 мільйона гривень

опубліковано 24 трав. 2012 р., 02:13 Столичний діловий портал
 
        
            Одним з головних завдань органів Державної податкової служби є контроль за дотриманням підприємствами вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати з обов’язковою сплатою податку на доходи фізичних осіб і відрахувань до Пенсійного фонду України. На особливому контролі податківців знаходяться підприємства, які мають заборгованість перед працівниками, а також ті, що порушують норми Закону України «Про оплату праці» щодо термінів виплати заробітної плати.

Податковою службою Києва, разом з органами місцевої влади постійно проводиться комплекс спільних заходів. По кожному боржнику здійснюється аналіз причин виникнення заборгованості та визначаються шляхи її погашення. Так, за наслідками роботи з керівниками підприємств-боржників та результатами роботи тимчасових комісій, створених при райдержадміністраціях м. Києва, у складі яких працюють столичні податківці, протягом січня-квітня 2012 року відбулось погашення заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам на 629 підприємствах на загальну суму 22 мільйони 448 тисяч гривень. До бюджету надійшло 4 мільйони 433 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб.  

ДПС у м. Києві

Comments