У Києві відкрився перший Центр підприємництва.

опубліковано 26 лист. 2012 р., 02:38 Столичний діловий портал
Днями в Києві почав роботу перший в Україні Центр підприємництва Startup Україна - унікальна платформа для початківців і практикуючих підприємців.  Місією центру є відродження культури підприємництва в Україні.
   Центр запуску України створює майданчик для навчання і натхнення, місце для зустрічей однодумців і розвитку підприємництва в країні. У центрі можна знайти індивідуальні відповіді на актуальні для підприємців питання. Тут проводяться найбільш затребувані освітні програми за участю викладачів та експертів з усього світу.
   Проекти Центру підприємництва Startup України:
   1. Освітні курси:
   Почніть свій сон: розроблений для людей, які готові відкрити свій бізнес. Результат програми: готовий бізнес-план під вибрану сферу діяльність, зареєстрована компанія і старт власного бізнесу.
Зростаючий бізнес: практичний курс, для підприємців, які готові розвивати свою компанію. Результат програми: детальний аналіз своєї компанії, план розвитку компанії на 5 років, практичне впровадження нових інструментів.
Технологічний Бізнес: Створений для тих, хто мріє про свій ІТ-стартап і готовий вчитися у кращих українських та світових професіоналів, переймаючи їхній досвід і створюючи свою практику. Результат програми: створення свого стартапу. Участь кращих проектів в українських стартап-номінаціях, російських та європейських конференціях.
 

2. Коворкінг KyivWorking: або клубний офіс, це новий бізнес-формат, який популярний у всьому світі. Функціональне бізнес простір у самому серці Києва, де ви знайдете зручне та облаштоване робоче місце, переговорні кімнати, сучасні конференц-зали і кімнати відпочинку.

3. Бізнес-сніданки: розмова «без краваток», історії успіху та поради від легенд бізнесу. Неформальне обговорення актуальних тем, діалог з людиною, який зумів домогтися успіху в бізнесі і просто смачне ранок.

4. Entrepreholic! - Перша в Україні конференція з підприємництва. Ніколи не намагайтеся - ніколи не літають

5. «Зроблено в Україні» - перший Бізнес Табір з підприємництва. Створюй в Україні. Тиждень навчання у кращих бізнесменів країни.

Діяльність Startup України спрямована на розвиток підприємницького духу і екосистеми в Україні і сфокусована навколо трьох основних ідей: розширити знання, поділитися досвідом і надихнути. Майбутнє і добробут в Україні залежить від молодих талантів, їх ідей та енергії. Кожен із них заслуговує взяти участь і зробити свій внесок.

Comments