У Києві відкрився найбільший KFC Drive у світі

опубліковано 16 вер. 2013 р., 23:40 Столичний діловий портал   [ оновлено 16 вер. 2013 р., 23:43 ]
13 вересня, у Києві відкрився найбільший у світі KFC Drive, що розташований на Південному залізничному вокзалі.

Загальна площа нового ресторану становить більше 1700 м², включно із літнім майданчиком. Його місткість – 280 осіб всередині ресторану, а також понад 400 осіб на літньому майданчику. KFC Drive ресторану обладнано двома смугами роздачі, він може обслужити 200 машин на годину, дозволяючи водіям здійснювати замовлення, не виходячи з автомобіля.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко зазначив, що це один з перших повністю реалізованих інвестпроектів, що були проведені Києвом.

«Рік тому на цьому місці була незаконна торгівля, а тепер великий ресторан, який дав робочі місця, офіційну заробітну плату та зручний сервіс для киян. У 2012 році ми отримали переможця конкурсу, а сьогодні вже маємо найбільший в Україні KFC з найбільшим KFC Drive у світі. Такий приклад дасть позитивний сигнал для інших інвесторів – Київ надійним партнер, з нами можна працювати. Інвестиції у проект склали 14,5 млн. грн., а бюджет міста отримав на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Києва – 1,1 млн. грн.», – зазначив Руслан Крамаренко.

У компанії YUM! Brands Russia and CIS, яка володіє брендом KFC, кажуть, що новий ресторан повинен стати флагманом KFC в Україні.

«Новий ресторан дуже знаковий для нас у світовому масштабі, тому що тут представлено найбільший KFC Drive. Окрім цього, його площа й місце розташування говорять про те, що він стане і вже став флагманом в Україні», – коментує Петро Розанські, директор із маркетингу YUM! Brands Russia and CIS. – «На столичному залізничному вокзалі кожен гість України зможе насолодитися унікальною гостинністю та спробувати наші неповторні страви. А зовсім скоро нові ресторани з’являться й в інших містах України».

Ресторан на Південному вокзалі став третім рестораном KFC у Києві. Таким чином, за останні два тижні було відкрито два ресторани KFC й створено понад 300 нових робочих місць.

Нагадаємо, що перший ресторан KFC в Україні було відкрито у грудні 2012 року в ТЦ Ocean Plaza, що знаходиться на ст. м. «Либідська», а два тижні тому (наприкінці серпня) – на ст. м. «Чернігівська» відкрився другий ресторан.

Comments