У Києві відбулися дебати про інвестиції в енергоефективність

опубліковано 21 черв. 2012 р., 03:19 Столичний діловий портал
Перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак взяв участь у дебатах, присвячених розвитку енергоефективності в Україні, які відбулися 20 червня поточного року в «Європейському Містечку» під Аркою Дружби Народів біля Європейської площі.

До обговорення також долучилися директор зі зв’язків з громадськістю СКМ Наталія Ємченко, голова Міжнародної фінансової корпорації IFC Олена Волошина та заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Малін. Крім того, на дебати завітали представники державних органів, дипломатичних установ та вищих начальних закладів, неурядових організацій, фінансових структур тощо.

Зокрема, під час зустрічі, організованої Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України, спікери обговорили два протилежні погляди: куди краще інвестувати кошти – у знання чи в реальні проекти з енергоефективності.

Наприкінці зустрічі присутні обговорили комбіновані шляхи для забезпечення сталого енергетичного розвитку України.

Нагадаємо, що у столиці триває тиждень сталої енергетики. Ця подія вперше відбулася в Україні у 2011 році. Щороку сотні організацій беруть участь у заходах енергетичного тижня, що спрямовані на підвищення енергоефективності та пропагують відновлювальні джерела енергії.

З 18 до 23 червня 2012 року в Україні тривають Дні Сталої Енергетики. В «Європейському Містечку», який є спільним проектом Київської міської державної адміністрації, Представництва Європейського Союзу в Україні та здійснюється в рамках міжнародного українсько-німецького співробітництва, щоденно проходять різноманітні заходи, які вчать економити енергію і кошти.

КМДА

Comments