У Києві відбулась презентація нового українського туристичного бренду

опубліковано 22 бер. 2014 р., 03:23 Столичний діловий портал
Новий український туристичний бренд
21 березня 2014 року в рамках Конференції "Популяризація іміджу України та її туристичних можливостей" відбулась презентація туристичного бренду України. 

Його розробку було реалізовано Державним агентством України з туризму та курортів на кошти гранту, наданого Німецьким товариством з міжнародного співробітництва (GIZ) в Україні. Над проектом працювала робоча група у складі команди "ВікіСітіНоміка", дизайн-студії "Королівські митці" та агентства «Brandhouse».
«В ці складні часи, які переживає Україна, нам потрібні цінності, що об’єднують країну. Новий туристичний бренд України – це символ, здатний з’єднати українців заради майбутнього країни. Туристичний бренд – це частина системної програми з популяризації України у світі та активізації сфери туризму в середині країни. За допомогою яскравого бренду, який запам'ятовується кожному, ми зможемо формувати позитивні враження туристів про Україну, створити образ країни, яку цікаво вивчати та приїжджати. Туристичний бренд допоможе Україні посісти гідне місце на світовій карті туризму!» - зазначила Олена Шаповалова.
Докладніше >>>
Comments