У Києві створять квартали для творчого підприємництва та бізнес-інкубатори

опубліковано 5 груд. 2011 р., 08:53 Столичний діловий портал   [ оновлено 5 груд. 2011 р., 08:53 ]

Столична влада буде допомагати київським підприємцям у створенні приватних музеїв, галерей, театрів і концертних залів. А також підтримувати інноваторів, створюючи для них бізнес-інкубатори і банки ідей.

Такі висновки були зроблені міською владою, після детального обговорення проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року з громадськими організаціями, що представляють інтереси малого та середнього бізнесу.

Нагадаємо, раніше в Стратегії виділили 8 пріоритетних напрямків розвитку Києва. Розробники врахували коментарі мешканців і експертів та готові скорегувати ці стратегічні напрямки з урахуванням інтересів представників малого та середнього бізнесу.

Так, у рамках стратегічного напрямку «Зроблено в Києві» будуть підтримувати підприємців інноваторів, створюючи комфортне середовище для старт-апів, шляхом організації бізнес-інкубаторів на основі існуючого науково-дослідного комплексу міста. Уже зараз відбираються приміщення, де може бути розміщений такий інкубатор.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Руслана Крамаренка, це дуже важливо для міста, оскільки є світова практика – в умовах інкубатора виживають до 85% компаній-початківців, тоді я к у ринкових умовах лише 15-30%.

«Ми розуміємо, що саме представники дрібного підприємництва забезпечують необхідне сервісне обслуговування, тому їхні інтереси будуть враховувати при проектуванні окремих спеціалізованих адміністративних або ділових центрів столиці», – зазначив Руслан Крамаренко.
 

Comments