У Києві нагородили молодих підприємців - переможців конкурсу з розробки кращого бізнес-плану

опубліковано 10 груд. 2012 р., 23:25 Столичний діловий портал
Конкурс організований Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва разом із Державною службою молоді та спорту України.
Гран-прі отримали харківські винахідники Олександр Кабанов, Ксенія Горова та Олена Шершенюк за проект «Розроблення та впровадження у виробництво малолітражного автомобільного дизеля потужністю 100-175 к.с. подвійного призначення (Слобожанський дизель)».

Перше місце у номінації «Виробництво, сфера послуг і торгівля» було присуджено Євгенії Павлюк за бізнес-план «Використання технології No-till в сільськогосподарських підприємствах Півдня України (На матеріалах фермерського господарства «Орбіта» Березнегуватського району, Миколаївської області)».

А найкращим соціальним проектом назвали бізне-план  Наталії Курилюк «Своїм курінням ми вбиваємо близьких».

Експертна група обирала переможців у номінаціях «Виробництво, сфера послуг і торгівля» та «Соціальний проект» за наступними критеріями:

відповідність вимогам до структури бізнес-плану наявність чіткого фінансово-економічного обґрунтування проекту ефективність використання коштів (період окупності, прибутковість проекту, соціальний ефект) забезпечення створення нових робочих місць для молоді оригінальність та обґрунтованість ідеї соціальна значущість проекту, суспільна корисність (прибутковість) від його реалізації.

Конкурс проводиться, щоб залучити молодих українців віком від 14 до 35 років до бізнесу, підтримуючи їх ініціативи.

«Є можливості починати нові проекти. Це передове! У нас є певні важелі, щоб вам допомагати фінансово. Є перші українські підприємці, перші проекти, які до нас звернулися за мікрокредитуванням. Головне, що ви не боїтеся відкривати нові двері у нові можливості!», - зазначив заступник Голови Держпідприємництва Олег Шейко.


Comments