У Києві демонтовано 631 рекламну конструкцію

опубліковано 7 черв. 2012 р., 04:47 Столичний діловий портал   [ оновлено 7 черв. 2012 р., 04:48 ]
З початку року в Києві стало на 631 рекламну площину менше. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Пузанов.
«Оператори ринку – власники зовнішніх рекламних засобів – пішли назустріч вимогам громади Києва та столичної влади і самостійно зменшили кількість конструкцій в центрі міста, як того вимагає Концепція розвитку зовнішньої реклами», – сказав Олександр Пузанов.
За його словами, 185 рекламних засобів були прибрані самими власниками, а 446 носіїв демонтували фахівці КП «Київреклама». Як повідомлялося раніше, у нульовій форматній зоні стало на 146 площин менше.
«На жаль, не всі рекламні компанії проявили соціальну відповідальність, деяким операторам знадобилася допомога в позбавлені від зайвих носіїв», – констатував заступник голови КМДА.
Іноді конструкції доводилося прибирати не один раз. Як розповів Олександр Пузанов, шість великих рекламних щитів, розташованих на шляхопроводах над проспектом М. Бажана, знімали двічі.
«Після реконструкції проспекту Миколи Бажана, кількість реклами на ньому значно зменшилася. Але деякі власники великих щитів самовільно встановили їх знов. Довелося демонтувати такі засоби примусово», – розповів заступник голови КМДА.
Нагадаємо, Концепцію розвитку зовнішньої реклами в місті Києві Київрада ухвалила 26 січня 2012 року. У столиці запроваджено розподіл на 5 форматних зон. У нульовій зоні, до якої відносяться буферні зони архітектурно-історичних заповідників, об’єктів Всесвітньої Спадщини UNESCO (Софія Київська та Києво-Печерська лавра), а також територіях, що прилягають до видатних пам’яток історії та архітектури, заборонено встановлення будь-яких засобів.
У першій форматній зоні, до якої увійшли центральні вулиці та площі міста, дозволяється встановлення конструкцій до 2.16 кв. м. У другій форматній зоні можливе встановлення засобів міського формату – від 2,16 до 8,0 кв. м.
Протягом травня, за даними Головного управління з питань реклами, у столиці було демонтовано 98 конструкцій: 43 – відповідно до заявок КП «Київреклама», а ще 55 були прибрані власниками. У квітні цього року демонтовано 221 конструкцію.

Кількість демонтованих рекламних засобів
(01.01.2012-31.05.2012)
Кількість демонтованих рекламних засобів
(травень 2012 року)

КМДА
Comments