Ухвалено Закон про реструктуризацію заборгованості перед Пенсійним фондом

опубліковано 11 черв. 2012 р., 02:13 Столичний діловий портал
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» про стимулювання сплати поточних платежів з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і погашення заборгованості до Пенсійного фонду України.

Закон надає право платникам, що не мають заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на розстрочення сум заборгованості зі сплати страхових внесків за період до 31 грудня 2010 року. Це право надається у випадку, якщо платник протягом 6-ти місяців з дня набрання чинності цим законом звернувся до відповідного органу Пенсійного фонду України із заявою. Орган Пенсійного фонду України у 10-денний термін з дня отримання заяви приймає рішення про розстрочення сум заборгованості зі сплати страхових внесків і укладає з платником договір за формою, затвердженою Пенсійним фондом України.

Встановлено, що розстрочення проводитиметься рівними частками протягом 24-х календарних місяців починаючи з місяця подання платником заяви.
Відповідний законопроект зареєстровано під №10028.

Закон спрямовано на підпис Президенту. 

АППУ

Comments