У Голосіївському районі створюють сприятливі умови для розвитку підприємництва

опубліковано 3 лип. 2013 р., 23:36 Столичний діловий портал
2 липня голова Голосіївської райдержадміністрації Юрій Курінний зустрівся з працівниками «Художньо-палітурної майстерні» (ТОВ «Нова графіка»). Підприємство вже близько 50 років надає киянам якісні палітурні послуги. Серед їхніх послуг часткова реставрація старовинних книг, розробка і виготовлення подарункових та архівних папок, посвідчень, футлярів, сувенірної продукції тощо. Працівники використовують в роботі різні види матеріалів: від картону та оксамиту до високоякісної штучної та натуральної шкіри з різноманітним дизайном. Висока якість робіт – ось що, в першу чергу, відрізняє роботу працівників художньо-палітурної майстерні.

Під час зустрічі очільник району ознайомився з роботою майстерні, обговорив проблемні питання та перспективи розвитку підприємства.

За словами голови райдержадміністрації, створення на місцях сприятливих умов для успішного функціонування малого та середнього бізнесу є запорукою соціально-економічного зростання району, зокрема,та держави в цілому. Тому розвитку малого та середнього бізнесу відведене особливе місце у Програмі Президента України «Україна для людей» та Національному плані дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Президентом і Урядом України наразі вже здійснено низку заходів, спрямованих на удосконалення умов для ведення бізнесу, зокрема, проведено податкову реформу, спрощено процедури реєстрації бізнесу, удосконалено систему надання адміністративних послуг тощо.

«Головне завдання, яке наразі стоїть переді мною, як голови району, є не тільки закріплення цих позитивних тенденцій та напрацювань, яких вже досягнуто, а й подальше створення сприятливих умов для розвитку та ефективного функціонування бізнесу в Голосіївському районі», – зазначив Юрій Курінний.

Comments