У Держпідприємництві України обговорили проект Закону України «Про Загальнодержавну програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2014 – 2024 роки»

опубліковано 22 вер. 2013 р., 23:50 Столичний діловий портал
20 вересня 2013 р. відбулося громадське обговорення розробленого Службою проекту законопроекту.

Участь у обговоренні взяли представники міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, громадських організацій підприємців, члени Громадської ради при Держпідприємництві, а також інші зацікавлені у розвитку малого і середнього підприємництва сторони.

Проектом Закону передбачається затвердження Загальнодержавної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2014 – 2024 роки.

Метою Програми є створення сприятливих умов для провадження діяльності суб'єктами малого і середнього підприємництва, підтримка та розвиток такого підприємництва, а також удосконалення механізму державної підтримки.

Програма спрямована на реалізацію положень Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» та передбачає конкретні завдання і заходи, спрямовані на забезпечення розвитку малого і середнього підприємництва на визначений період – з 2014 по 2024 роки.

Виконання Програми сприятиме розвитку та підвищенню конкурентоспроможності малого і середнього підприємництва на вітчизняному і світовому ринках.

Під час обговорення учасниками було висловлено зауваження і пропозиції до тексту законопроекту.

За результатами обговорення законопроект буде доопрацьовано та направлено до заінтересованих органів виконавчої влади для погодження у встановленому порядку.

 

З проектом Закону України «Про Загальнодержавну програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2014 – 2024 роки», редакція якого винесена на громадське обговорення, можна ознайомитися тут: http://www.dkrp.gov.ua/info/2232

Comments