У центральній частині Києва інвесторам запропонують створити продовольчі магазини

опубліковано 15 лют. 2012 р., 09:54 Столичний діловий портал

До переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, буде включено реконструкцію трьох підвальних приміщень для розміщення там магазинів «крокової досяжності» у Печерському районі. Така пропозиція районної влади була підтримана на засіданні постійно діючої Конкурсної комісії із залучення інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста.

За словами голови комісії, заступника голови КМДА Руслана Крамаренка, адміністрація Печерського району визначила найбільш віддалені від продовольчих магазинів адреси і пропонує здійснити там реконструкцію підвальних приміщень з окремим входом для розміщення магазинів «крокової досяжності». Так продовольчі магазини пропонують облаштувати на вулицях Пилипа Орлика, Предславинській та Басейній.

«У спадок від 90-х років ми отримали проблему: всі торгові площі у центральній частині міста здаються під магазини з непродовольчою групою товарів. Для того, щоб придбати продукти харчування, мешканцям доводиться долати значні відстані. Розміщення невеличких магазинів у підвальних приміщеннях будинків є оптимальним виходом, адже вирішувати проблему встановленням нових МАФів було б неправильно. Та, у будь-якому разі, облаштування таких магазинів буде проводитися лише після громадського обговорення», – наголосив Руслан Крамаренко.
 

Comments