У Центрах надання адміністративних послуг значних черг немає

опубліковано 28 лют. 2013 р., 01:44 Столичний діловий портал

У ході перевірки Центрів надання адміністративних послуг Шевченківського, Голосіївського та Печерського районів значних черг виявлено не було. Роботу закладів особисто проінспектувала директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Людмила Денисюк. Як пояснила керівник профільного Департаменту, незначні черги в цих районах можуть виникати через те, що навантаження з реєстрації фізичних і юридичних осіб у них є найбільшим.

Під час робочої поїздки Людмила Денисюк також поспілкувалася з відвідувачами та вислухала їхні пропозиції щодо подальшого удосконалення роботи Центрів.

«Протягом двох останніх років Київська міська державна адміністрація провела дуже велику роботу в напрямку спрощення процедури отримання адміністративних послуг. Звісно, є над чим працювати. Наразі я можу виокремити 3 основні проблеми: все ще недостатнє матеріально-технічне оснащення, брак кадрів та недосконалість законодавчої бази. Крім того, після перевірки я побачила, що також є організаційна проблема в самих центрах. Переконана, найближчим часом це буде вирішено, зокрема, буде створено диференційовану чергу, щоб кияни не чекали півдня в черзі для вирішення «п’ятихвилинного» питання», – зазначила директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва.

Наразі в районних центрах надання адміністративних послуг можна отримати 69 адмінпослуг та 23 адміністративні послуги міського рівня. Усього в Києві працює 103 реєстратори, якими протягом 2012 року було здійснено 676 891 реєстраційна дія.

Нагадаємо, що пілотний проект з реформування системи надання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам реалізується в Києві з 2012 року. Так, у І півріччі минулого року було відкрито 10 районних центрів надання адмінпослуг та Міський дозвільний центр. Крім того, створено зручний веб-портал (http://ac.dozvil-kiev.gov.ua), який забезпечує відвідувачів повною, актуальною та достовірною інформацією. Також дає можливість в режимі онлайн відстежувати стан електронної черги, проходження поданих документів, завести особистий кабінет, отримувати дистанційні консультації тощо.

Comments