У 2012 році столичним платникам ПДВ відшкодовано 3 мільярди 585 мільйонів гривень

опубліковано 15 січ. 2013 р., 02:48 Столичний діловий портал

Порівняно з 2011 роком, на розрахункові рахунки платників відшкодовано на 1 мільярд 494 мільйони гривень податку на додану вартість більше. Про це повідомила Голова Державної податкової служби у м. Києві Ірина Носачова.

За словами керівника столичного податкового відомства, лише в грудні минулого року платники податків міста Києва отримали понад 358 мільйонів гривень бюджетного відшкодування ПДВ.  

Ірина Вікторівна зокрема зауважила, що протягом 2012 року у Києві під процедуру автоматичного відшкодування підпало 67 суб’єктів господарювання, які отримали 470 мільйонів гривень бюджетної компенсації податку.

«Згідно декларацій за минулорічний жовтень, тобто у грудні місяці, критеріям автоматичного відшкодування ПДВ відповідали 29 підприємств, які на розрахункові рахунки отримали більш ніж 130 мільйонів гривень», – запевнила головний податківець столиці.

Фахівці столичних органів податкової служби пильно стежать за правомірністю заявлених до відшкодування сум податку на додану вартість. Так, впродовж 2012 року, співробітниками ДПС у м. Києві упереджено незаконно заявленого до відшкодування ПДВ на суму 697 мільйонів гривень.  

Comments