У 2012 році податківці Києва виявили 898 підприємців – власників МАФів, які не мали жодних документів на земельні ділянки

опубліковано 28 січ. 2013 р., 02:10 Столичний діловий портал   [ оновлено 28 січ. 2013 р., 02:11 ]
Вказаним фізичним особам додатково нараховані до сплати в бюджет понад 2,7 мільйона гривень плати за землю, – повідомила Голова Державної податкової служби у м. Києві Ірина Носачова.

За словами керівника столичного податкового відомства, у минулому році працівники столичних органів податкової служби залучили до оподаткування 2131 фізичну особу, до бюджету перераховано 13,7 мільйона гривень земельного податку. Окрім власників торгівельних кіосків, в ході перевірок були виявлені 454 землевласники, які самостійно змінили цільове використання земельних ділянок. Вказаним громадянам донараховано 3,2 мільйона гривень плати за землю.

З поміж іншого, слід відмітити, що за результатами перевірок, були виявлені 779 власників нежитлових приміщень, яким донараховано до сплати в бюджет 7,8 мільйонів гривень.

Зазначених результатів податківці Києва досягли в тому числі й за рахунок тісної співпраці із міською владою у межах спільного проекту «Дорожня карта»», – наголосила Ірина Носачова.
Comments