У 2012 році Міський дозвільний центр та районні центри надання адміністративних послуг опрацювали близько 900 тисяч звернень

опубліковано 14 лют. 2013 р., 00:54 Столичний діловий портал

Протягом 2012 року у Києві розглянуто понад 65 тис. звернень щодо отримання документів дозвільного характеру, з них через Міський дозвільний центр – 57384, через районні центри надання адміністративних послуг – 7998. За адміністративними послугами звернулось близько 830 тис. громадян – 12686 через Міський дозвільний центр та 813577 через районні центри надання адміністративних послуг. Загалом опрацьовано майже 900 тис. звернень. Така статистика була оприлюднена під час засідання Комітету з економічних реформ КМДА, де розглядався стан реформування сфери надання адміністративних послуг на виконання вимог закону України «Про адміністративні послуги» в м. Києві».

Нагадаємо, у 2012 році Київ був обраний для реалізації пілотного проекту з реформування системи надання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам.

Реформування сфери адміністративних послуг, в тому числі дозвільної системи, є однією із складових Програми економічних реформ, що реалізується в Україні, та тісно пов’язано з питаннями дерегуляції господарської діяльності.

Київською владою в рамках реалізації комплексного пілотного проекту вже проведено ряд заходів з реформування сфери надання адміністративних послуг у місті Києва, зокрема відкрито Міський дозвільний центр та 10 районних Центрів надання адміністративних послуг, які оснащені новітнім обладнанням і сучасними електронними системами, запроваджені електронна черга, електронний документообіг, облаштовані робочі місця для обслуговування осіб з обмеженими можливостями, зручні зали очікування в яких встановлені кіоски з інформацією щодо отримання документів дозвільного характеру та адміністративних послуг.

Comments