Троє наймолодших підприємців Києва задекларували доходи в сумі 146 тис. грн. та сплатили 14,5 тис. грн. податків

опубліковано 6 лют. 2013 р., 00:39 Столичний діловий портал
Про це повідомила Голова Державної податкової служби у м. Києві Ірина Носачова.

За словами Ірини Вікторівни, наразі молоді підприємці, які перебувають на єдиному податку, продовжують декларувати отримані протягом 2012 року доходи, оскільки граничний термін подання податкової декларації настає 11 лютого 2013.

«У цьому році на обліку столичних органів податкової служби знаходяться 18 фізичних осіб – підприємців віком від 16 до 18 років. Десять працюють на загальній системі оподаткування, а вісім неповнолітніх осіб обрали для себе спрощену систему оподаткування та перебувають переважно у другій та третій групах платників єдиного податку», – зазначає керівник столичного податкового відомства.

Серед найпоширеніших сфер діяльності столичної бізнесмолоді є оптова та роздрібна торгівля, надання в оренду нерухомості, діяльність у сфері ресторанів та мобільного харчування, надання послуг перукарнями та салонами краси, консультування з питань інформатизації та комп’ютерне програмування.

Нагадаємо, згідно з нормами Цивільного кодексу України, фізична особа, яка досягла 16-ти річного віку і бажає займатися підприємницькою діяльністю, може бути зареєстрована підприємцем за умов письмової згоди батьків, піклувальника або органів опіки.

Comments