Торговцям «секонд-хенду», який демонтують на Шулявці, запропонують зареєструвати свій бізнес та продовжити працювати на легальних торгівельних майданчиках

опубліковано 2 бер. 2012 р., 00:40 Столичний діловий портал
Голова КМДА Олександр Попов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Нігерія в Україні Ібрагімом Пада Касай.

Головною темою дипломатичної зустрічі став демонтаж стихійного ринку під Шулявським шляхопроводом, на якому здійснювали торгівельну діяльність громадяни Нігерії.

На прохання Посла, до якого звернулись громадяни його країни, Олександр Попов пояснив необхідність знесення ринку.

«По-перше, Шулявський шляхопровід зараз знаходиться в аварійному стані і потребує реконструкції. Ми не можемо наражати на небезпеку як киян, так і торговців, які постійно перебувають під мостом. Крім того, жоден з продавців, які торгували у цьому місці, не має законних підстав здійснювати продаж товарів – на це не має ніяких дозвільних документів. Хочу підкреслити, що київська влада готова співпрацювати і сприяти середньому і малому бізнесу, але виключно у полі закону. Тому ми пропонуємо торговцям інші варіанти для здійснення їх діяльності. Це можуть бути діючі легалізовані ринки, де наявні близько 1 тисячі вільних місць. Або ж ми можемо надати у користування окремі торгівельні майданчики, дозвільна документація на які вже повністю оформлена. У будь-якому разі, ми зацікавлені у позитивному для обох сторін вирішенні питання і готові до рівноправних переговорів», – наголосив Олександр Попов.

Він додав, що сьогодні у Києві створені сприятливі умови для реєстрування підприємницької діяльності – за принципом «єдиного вікна» можна дуже швидко отримати необхідну дозвільну документацію. Тож торгівцям з Шулявського ринку треба лише дотриматися відповідних формальностей та отримати документи.

«Видаючи дозволи на проведення підприємницької діяльності, ми звичайно слідкуватимемо, щоб були дотримані відповідні санітарні норми, норми з безпеки тощо. Але ми готові надавати необхідні консультації та сприяти у реалізації вашого бізнесу», – зауважив голова КМДА.

Олександр Попов також зазначив, що Київ сьогодні зацікавлений у залученні іноземних інвестицій та запросив Посла відвідати перший Київський інвестиційний форум, який незабаром відбудеться у столиці.

Пан Посол Ібрагім Пада Касай погодився з позицією київської владищодо ситуації, пов’язаної з ринком, і пообіцяв передати цю інформацію громадянам своєї країни для подальшого налагодження співпраці. Тож, ймовірно незабаром «секонд-хенд», що демонтують на Шулявці, легалізують та перенесуть у інше місце.
Comments