Тігіпко: Роботодавцям компенсуватимуть працевлаштування вразливих верств населення

опубліковано 11 квіт. 2012 р., 01:50 Столичний діловий портал   [ оновлено 11 квіт. 2012 р., 01:51 ]

Уряд запропонує роботодавцям 100% компенсацію за сплатою єдиного соціального внеску у разі працевлаштування на нове робоче місце вразливих верств населення: молоді, людей літнього віку, безробітних, інвалідів, одиноких батьків.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр України - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко в ефірі УТ-1.

"Якщо він (роботодавець - ред.) влаштовує людину, що належить до вразливих категорій населення на перше робоче місце, то упродовж першого року отримає 0% ставки за єдиним соціальним внеском. Якщо він не звільняє цю людину й на другий рік, то ця норма залишається. Якщо ж він звільняє людину, то повинен компенсувати усі гроші, які отримав (у якості компенсації)", - розповів С.Тігіпко.

За словами віце-прем’єра, Уряд також запровадить додаткові стимули для стажування студентів. "Ми пропонуємо, щоб у роботодавця існувала можливість взяти студента на стажування без виплати заробітної плати, а у випадку, коли заробітна плата виплачуватиметься, ми пропонуємо, аби роботодавець був так само звільнений від сплати єдиного соціального внеску. Я вважаю, що це дуже цікава пропозиція", - додав С.Тігіпко. Він також повідомив, що роботодавців зобов’яжуть видавати студентам трудову книжку.

Укрінформ

Comments