Шулявський шляхопровід звільнять від нелегальної торгівлі вже до кінця тижня

опубліковано 21 бер. 2012 р., 00:37 Столичний діловий портал
Демонтаж нелегальних МАФів під Шулявським шляхопроводом на завершальній стадії. Уже сьогодні з-під мосту прибрали 80% яток із секонд-хендом, решту приберуть упродовж 3 днів. Нині там працює демонтажна бригада комунального підприємства «Київблагоустрій». За роботами стежать і правоохоронці. Опору підприємці не чинять, утім і переїжджати добровільно теж не поспішають. Міська влада ще у січні 2012 року попросила їх згорнути торгівлю і перенести свої павільйони на інші ринки. Примусовий демонтаж розпочався лише після закінчення місячного терміну з дня попередження.

Як повідомив у прямому ефірі столичного телеканалу «Київ» голова КМДА Олександр Попов, усім торговцям запропонували зареєструвати свій бізнес і продовжити роботу на одному із 4 комунальних ринків столиці.

«Ми визначили декілька місць, де підприємці з Шулявки можуть продовжити свою діяльність. Єдина наша вимога – легальна робота. Зрозуміло, що такий бізнес теж потрібен в Києві, адже на нього дійсно є попит, і ми аж ніяк не плануємо його закривати. Однак столиця вимагає відповідних умов ведення бізнесу. Це, передусім, чітке дотримання законів, відповідність санітарним вимогам, благоустрою, захисту прав споживачів», – наголосив Олександр Попов.

Зокрема, після реєстрації бізнесу, підприємці зможуть отримати місця для торгівлі на ринках «Відрадненський» у Солом’янському районі та «ТД «Святошин»» у Святошинському.

Також міська влада опрацьовує питання щодо облаштування торговельних об’єктів із вживаними речами за адресами: перетин вулиць Миропільської та Юності; на проспекті Академіка Палладіна, 87.

КМДА

Comments