Сучасна економічна освіта для підприємців

опубліковано 13 вер. 2012 р., 05:45 Столичний діловий портал   [ оновлено 13 вер. 2012 р., 05:48 ]
Програма перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива»

2001 – 2012 роки

 ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

 Дана програма ініційована Президентом України. Її впровадження здійснюється відповідно до наступних нормативно-правових актів:

·         Указу президента України від 03 липня 2000 року №849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва»

·         Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2000 року №1358 «Про реалізацію Указу Президента України від 03 липня 2000 року «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва»

·         Постанови Кабінету Міністрів України від 03 травня 2007р. № 697 «Про продовження строку дії постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2000р. №1358» (Програму «Українська ініціатива» продовжено до 2012 року)

 

Відповідальним за впровадження Програми перепідготовки управлінських кадрів у сфері підприємництва «Українська ініціатива» є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. В місті Києві впровадження програми здійснюється за підтримки Київської міської державної адміністрації.

 

ОСнОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ «УКРАЇНСЬКА ІНІЦІАТИВА»

 

*      навчання у вищому навчальному закладі, що є одним з провідних у галузі економіки

*      можливість в короткі строки отримати сучасну ділову освіту і тим самим надати новий імпульс для подальшого розвитку власної кар’єри

*      диплом державного зразка

*      по завершенні перепідготовки випускникам надається можливість пройти стажування на підприємствах країн Європейського Союзу

 ФОРМа НАВЧАННЯ

 Тривалість навчання за Програмою перепідготовки управлінських кадрів у сфері підприємництва «Українська ініціатива» в Київському національному торговельно-економічному університеті складає 10 місяців.

Форма навчання – очно-заочна (студентам надається можливість поєднувати навчання з роботою). Навчальний графік включає 4 сесії, переддипломний тренінг з фаху, розробку та захист випускної роботи.

За результатами навчання видається диплом державного зразка).

Учасники проходять перепідготовку за напрямами «Менеджмент» та «Економіка підприємства». В процесі перепідготовки слухачам буде запропоновано пройти інтенсивний курс вивчення англійської, німецької або французької мови.

ОПЛАТА НАВЧАННЯ

Перепідготовка спеціалістів у вищому навчальному закладі фінансується за рахунок державного бюджету в рамках державного замовлення на перепідготовку.

Стажування спеціалістів в Україні та за кордоном здійснюється за рахунок міжнародної технічної допомоги.

 ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ

 Для проходження перепідготовки в університеті учасник повинен:

 

·         мати вищу освіту (не економічну, можна ступінь бакалавра);

·         мати досвід роботи на управлінських посадах не менше 1 року (працювати на момент вступу);

·         відповідати віковим критеріям (до 40 років).

 Відбір претендентів на проходження навчання за Програмою перепідготовки управлінських кадрів у сфері підприємництва «Українська ініціатива» проводиться на конкурсній основі.

Не передбачається участь у конкурсному відборі державних службовців, керівників закладів освіти, наукових і медичних закладів, а також закордонних фірм і представництв, не зареєстрованих в Україні як юридичні особи.

Перелік необхідних документів

 Для участі у Програмі перепідготовки управлінських кадрів у сфері підприємництва «Українська ініціатива» необхідно подати наступні документи:

 

 ·         Анкети (Форми 1-3)

·         Копія диплому про вищу освіту з додатками

·         Копія громадянського паспорту

·         Копія трудової книжки (завірену відділом кадрів)

·         Копія дипломів, сертифікатів, свідоцтв щодо підвищення професійної кваліфікації спеціаліста (за бажанням)

·         Копії документів щодо зміни прізвища спеціаліста (при потребі)

·         Дві фотокартки.

 Анкети надаються у паперовому та електронному вигляді.

Форми 1-3 мають бути з оригіналами підписів та печатки.

Документи надаються в 2 екземплярах  в 2 файлах і швидкозшивачі.

 

Контактна інформація

 Документи на участь у Програмі «Українська ініціатива» в м. Києві приймаються у     Головному управлінні з питань регуляторної політики та підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

 Також тут можна отримати необхідні консультації щодо умов участі у Програмі «Українська ініціатива», заповнення анкет, порядку проходження конкурсного відбору.

 Контактна особа:

Васик Олена Вікторівна

02081, м.Київ, вул. Дніпровська набережна, 19-Б, к. 311; тел.: 590-54-22

E-mail: vvv_lena@mail.ru

Comments