Створено відділ захисту підприємців при Генеральній прокуратурі

опубліковано 1 жовт. 2012 р., 23:56 Столичний діловий портал
З метою виключення випадків незаконного втручання контролюючих органів і органів влади в діяльність підприємств, установ, організацій, інших господарюючих суб'єктів у структурі центрального апарату Генеральної прокуратури України створено спеціальний підрозділ із забезпечення конституційних основ підприємницької діяльності.

Цим підрозділом став відділ забезпечення конституційних засад підприємницької діяльності Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції і злочинності у сфері транспорту ГПУ.

У завдання відділу входить моніторинг законопроектів та нормативно-правових актів у сфері підприємництва з метою виявлення в них положень, які створюють перешкоди для ведення бізнесу, порушують права та законні інтереси господарюючих суб'єктів.

Відділом безпосередньо та із залученням територіальних прокурорів проводяться перевірки за заявами, зверненнями, інформацією засобів масової інформації про порушення прав підприємців, незаконні дії контролюючих органів.

До функцій відділу також належить взаємодія з підприємницьким середовищем, у тому числі в особі їх громадських організацій.

За матеріалами: Союз працівників сфери безпеки
Comments