Створені міською владою умови для бізнесу сприяли зросту ділової активності столиці протягом поточного року

опубліковано 17 серп. 2012 р., 04:38 Столичний діловий портал
Аналіз підприємницького сектору столиці вказує на поступове підвищення ділової активності у місті. Це пов’язано у першу чергу з тим, що столична влада щодня працює над створенням комфортних і зручних умов для ведення чесного бізнесу у Києві. При цьому збільшення кількості об’єктів підприємництва сприяє наповненню міського бюджету за рахунок сплачених бізнесом податків. Про результати роботи районних адміністрацій у бізнес-секторі звітували сьогодні голові КМДА Олександру Попову під час виїзної колегії Київської міської державної адміністрації у Святошинському районі.

Так, за результатами І півріччя 2012 року спостерігались позитивні тенденції у розвитку підприємництва. Загалом у Києві відбулося збільшення у порівнянні з відповідним періодом попереднього року кількості новостворених суб’єктів господарювання (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців). Позитивна динаміка зафіксована у семи районах, зменшення – у Дніпровському (на 4,5%), Святошинському (на 6,2%) та Печерському (на 9%) районах.

Найбільша кількість новостворених суб’єктів підприємництва зафіксована у Шевченківському (1 тис. 446 од.), Солом’янському (1 тис. 394 од.) та Печерському (1 тис. 292 од.) районах, найменша – у Подільському (775 од.) та Святошинському (998 од.) районах.

Продовжують активну роботу створені міською владою за останні два роки дозвільні районні центи. Зокрема, найбільша кількість документів дозвільного характеру, виданих протягом поточного року, зафіксована у Дніпровському (499 од.), Шевченківському (386 од.) та Деснянському (354 од.) районах, найменша – у Голосіївському (241 од.) та Подільському (274 од.) районах. При цьому збільшення кількості документів дозвільного характеру за звітний період відбулось у трьох районах: Деснянському (151,3%), Оболонському (148,9%) та Дніпровському (133,8%). В інших районах відбулось зменшення: у Дарницькому (на 37,4%) та Солом’янському (на 32,2%).

Найбільша кількість об’єктів і суб’єктів підприємництва, що сплачують податки до міської казни, зафіксована у Печерському (3 тис. 288 од.), Шевченківському (1 тис. 964 од.) та Голосіївському (1 тис. 318 од.) районах, найменша – у Деснянському (862 од.) та Дніпровському (948 од.) районах. Але тут необхідно враховувати територіальні диспропорції районів.

Примітно, що зростання загальної кількості юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що сплачують податки, спостерігалося протягом року в усіх районах, окрім Святошинського. Найбільше зростання зафіксовано у Дарницькому (на 63,1%), Оболонському (на 24,7%) та Голосіївському (на 12,2%) районах.

Comments