Стратегія розвитку Києва затверджена Київрадою

опубліковано 15 груд. 2011 р., 08:39 Столичний діловий портал   [ оновлено 16 груд. 2011 р., 00:10 ]

89 зі 110 присутніх у сесійній залі депутатів Київради проголосували «за» Стратегію розвитку Києва до 2025 року. До цього півроку тривало обговорення Стратегії, участь у якому взяли сотні тисяч киян, у документ внесено понад 4 тисячі змін і доповнень. Зокрема, за ініціативи киян Стратегія отримала новий розділ – «Енергоефективність». Голова КМДА Олександр Попов наголосив, що затвердження Стратегії стане відправною точкою для виходу столиці на якісно новий рівень економічного та соціально розвитку.

«Я вважаю, сьогодні відбулася одна з найважливіших подій за останні роки. Київ отримав документ, у якому окреслено напрямок розвитку столиці на найближчі 14 років. Ми визначили основними нашими пріоритетами добробут киян, соціальний захист та економічний розвиток столиці. Я абсолютно переконаний, що виконання плану, який сьогодні затвердила Київрада, є реальним», – наголосив Олександр Попов.

Також він зазначив, що для його реалізації необхідно залучити чималі інвестиції та поступово зменшити частку бюджетного фінансування у реалізації проектів із розвитку міста.

За словами Олександра Попова, уже сьогодні місто отримало близько 200 бізнес-пропозицій як від українських, так і від іноземних інвесторів. Утім голова КМДА переконаний, що їхня кількість найближчим часом зросте в десятки разів. А це допоможе повною мірою реалізувати соціальні плани столиці.

«Враховуючи потенціал Києва, думаю, що таких інвестиційних пропозицій може бути тисячі. Сьогодні ми відпрацьовуємо проекти, що стосуються великого бізнесу. Однак, не варто забувати про малий та середній бізнес», – сказав Олександр Попов.
 

Comments