Столичні платники ПДВ у березні отримали 511 мільйонів гривень бюджетного відшкодування

опубліковано 11 квіт. 2013 р., 03:03 Столичний діловий портал
Порівняно з березнем минулого року, на розрахункові рахунки платників відшкодовано на 360 мільйонів гривень податку на додану вартість більше. Про це повідомила Голова Державної податкової служби у м. Києві Ірина Носачова.

Керівник столичного податкового відомства зокрема зазначила, що протягом березня місяця у Києві під процедуру автоматичного відшкодування потрапили 34 суб’єкти господарювання, які отримали понад 62 мільйони гривень бюджетної компенсації податку.

«Порівняно з минулорічним березнем, за процедурою автоматичного відшкодування ПДВ столичні платники податку отримали на 54 мільйони гривень більше», – зауважила Ірина Носачова.

Працівники податкової служби міста Києва пильно стежать за правомірністю заявлених до відшкодування сум податку на додану вартість. Так, за результатами роботи у березні, фахівцями ДПС у м. Києві упереджено незаконно заявленого до відшкодування ПДВ на суму 2,6 мільйони гривень.

Загалом, з початку року столичним платникам ПДВ відшкодовано 1 мільярд 269 мільйонів гривень податку, у тому числі 231 мільйон гривень – у автоматичному режимі.
Comments