«Столичний стандарт якості» має стати орієнтиром для споживача серед різноманіття товарів у торгових мережах міста

опубліковано 27 лют. 2013 р., 03:12 Столичний діловий портал   [ оновлено 27 лют. 2013 р., 03:13 ]
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов пропонує створити в магазинах окремі полиці для київських виробників, які перемогли у конкурсі «Столичний стандарт якості».

«Цей знак якості допомагає споживачеві зорієнтуватися у різноманітті товарів і виробів та надати перевагу дійсно високому ґатунку за оптимальну ціну. Усі виробники проходять надзвичайно серйозну перевірку щодо якості продукції, саме тому, на мою думку, вони заслуговують на те, щоб мати окреме місце серед інших товарів. Крім того, це буде зручно й покупцям, яким не доведеться витрачати зайвий час біля полиць у пошуках якісної продукції», – зазначив Олександр Попов під час прямого ефіру на ТРК «Київ».

Крім того, за словами очільника КМДА, виробники-переможці «Столичного стандарту якості» за рівних умов з іншими учасниками тендерних закупівель за рахунок бюджетних коштів міста мають перед ними перевагу.

Конкурс «Столичний стандарт якості» започаткований в минулому році в рамках Програми «Київська якість» з метою визначення найбільш якісних міських виробників товарів, а також для стимулювання господарюючих суб’єктів Києва постійно працювати над підвищенням основних показників конкурентоспроможності продукції: високою якістю та доступною ціною.

Наразі сертифікат якості за свою продукцію отримало 21 столичне підприємство.

Організатором конкурсу є Київська міська державна адміністрація спільно з Київською торгово-промисловою палатою і Радою директорів підприємств, установ та організацій.

Comments