Столичні депутати підтримали розроблені КМДА правила розміщення тимчасових споруд

опубліковано 28 лют. 2013 р., 23:47 Столичний діловий портал
Після доопрацювання проекту рішення депутати Київради підтримали ініціативу КМДА щодо затвердження правил розташування тимчасових споруд у столиці до завершення розробки Комплексної схеми. За відповідне рішення проголосував 61 депутат.

Так, відтепер забороняється розміщувати в метрополітені тимчасові споруди у радіусі 20 метрів від вхідних дверей у напрямку евакуації. Не зможуть кіоски стояти і вздовж тротуару на відстані 20 метрів від установленого дорожнього знаку, що позначає зупинку громадського транспорту. Також згідно з проектом рішення площа малих архітектурних форм, що розташовані на відстані не менше 5 м від проїжджої частини вулиць, не повинна перевищувати 19 кв. м, окрім тих, які надають населенню послуги чи продають непродовольчі товари. Розміщення тимчасових споруд на внутрішньоквартальних територіях площею до 30 кв. м здійснюватиметься відповідно до вимог Земельного кодексу України.

«Це рішення, окрім врегулювання питання розташування МАФів на території Києва, дозволить також впорядкувати міський простір та залучити додаткові кошти до міського бюджету від сплати суб’єктами господарювання пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою міста», – зазначив заступник голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко.

Comments