Столична система «швидких послуг» не має аналогів в Україні

опубліковано 14 лют. 2013 р., 01:07 Столичний діловий портал   [ оновлено 14 лют. 2013 р., 01:09 ]
Київ перший серед міст України забезпечив можливість для мешканців міста користуватись сервісом «швидких послуг» – відтепер 5 видів послуг можна замовити телефоном та через «особистий кабінет» на веб-порталі http://ac.dozvil-kiev.gov.ua/. Така інформація була оприлюднена під час засідання Комітету з економічних реформ КМДА, де розглядався стан реформування сфери надання адміністративних послуг на виконання вимог закону України «Про адміністративні послуги» в м. Києві».

Нагадаємо, у 2012 році місто Київ було обране для реалізації пілотного проекту з реформування системи надання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам.

Під час реалізації пілотного проекту містом створено веб-портал адміністративних послуг в місті Києві, який забезпечує відвідувачів повною, актуальною та достовірною інформацією щодо надання адміністративних послуг в Києві та видачі документів дозвільного характеру, процедур отримання, необхідних переліків документів, бланків заяв. В режимі он-лайн веб-портал дає можливість відслідковувати стан електронної черги, завести особистий кабінет, відстежувати проходження поданих документів, отримувати дистанційні консультації, повідомлення про отримання від дозвільного органу оригіналу документу, тощо.

Comments