Столична податкова сприяє вирішенню проблем роботодавців сфери послуг

опубліковано 1 бер. 2012 р., 01:43 Столичний діловий портал
           
 Днями, київська організація роботодавців сфери послуг «Усім миром», яка є членом Федерації роботодавців м. Києва провела галузеве засідання за участі начальника відділу управління оподаткування фізичних осіб ДПС у м. Києві Віктора Левченка та представника столичного центру зайнятості. На засіданні розглядались проблемні питання ведення малого бізнесу, зокрема у сфері надання перукарських послуг.
У ході засідання представник столичної податкової Віктор Левченко відповів на запитання роботодавців – власників столичних перукарень та салонів краси, які цікавились багатьма аспектами спрощеного оподаткування в умовах дії Податкового кодексу України. На заході також обговорювались проблеми трудових відносин та нарахування заробітної плати, «тіньового» підприємництва (надання перукарських послуг вдома, без сплати податків) і його впливу на галузь, проблеми зі сплатою земельного податку, питання оренди приміщень та багато інших.

Під час діалогу з представниками роботодавців, начальник відділу управління оподаткування фізичних осіб ДПС у м. Києві Віктор Левченко розповів, що у податковому відомстві постійно поліпшуються умови обслуговування платників податків. «Наразі у кожній податковій інспекції Києва створюються сервісні центри, де кожен платник зможе у короткий проміжок часу отримати будь яку довідку, інформацію чи консультаційну допомогу, працюють консультаційні центри, цілодобова телефонна лінія «Пульс податкової», створені особисті електронні скриньки Голови ДПС у м. Києві Ірини Носачової та начальників податкових інспекцій міста, за допомогою яких можна налагодити зворотній зв'язок. Крім цього, у податковій вже скорочено термін видачі свідоцтва платника ПДВ, видачі довідок, планується скорочення їх кількості», – зазначив досвідчений податківець.

У підсумку засідання, члени організації роботодавців домовились проводити подібні заходи з представниками інших галузей малого та середнього бізнесу столиці.   

ДПС у м. Києві

Comments