Столиця поповнилась новим Центром обслуговування платників податків - ЦОПП відкрито в Деснянському районі Києва

опубліковано 7 лип. 2012 р., 03:15 Столичний діловий портал

Мешканцям та платникам податків найбільшого спального району столиці презентовано та урочисто відкрито Центр обслуговування платників податків. Почесними гостями заходу стали заступник Голови Державної податкової служби у м. Києві Олена Онищенко та виконуючий обов’язки Голови Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації Вадим Костюченко. Разом із начальником районної податкової інспекції Євгеном Лозовським, вони урочисто перерізали стрічку, розпочавши діяльність закладу покращеного податкового сервісу. 

 За словами заступника Голови ДПС у м. Києві Олени Онищенко, не секрет, що сьогодні державна податкова служба перетворюється із фіскального органу в сервісну службу. «Завдяки відкритим центрам, платники податків отримуватимуть якісні послуги, відчуватимуть комфортні умови та не будуть витрачати часу на черги. Це дійсно покращення для всіх клієнтів податкової служби», – зауважила Олена Вікторівна.

 «Беззаперечно, платники податків найбільшого за чисельністю району столиці заслуговують на комфортні умови обслуговування з боку податкової. Сьогодні вони стали ще доступнішими для мешканців району», – відмітив на заході Вадим Костюченко – виконуючий обов’язки голови районної держадміністрації та подякував податківцям за відкриття першого на лівобережжі Києва Центру обслуговування платників податків.

В свою чергу начальник Державної податкової інспекції у Деснянському районі м. Києва Євген Лозовський розповів про всі функціональні призначення нових кабінетів, презентував систему «електронна черга» та ознайомив учасників заходу із діяльністю районного відділення акредитованого Центру сертифікації ключів ДПС України.

Столичний діловий портал-Податки

Comments