Столиця перемогла у Національному конкурсі у сфері електронного врядування

опубліковано 15 лип. 2013 р., 23:37 Столичний діловий портал
Асоціація органів місцевого самоврядування «Міста електронного врядування України» підвела підсумки Національного конкурсу реалізованих проектів у сфері електронного врядування.

Київська міська державна адміністрація була відзначена за реалізацію двох проектів: «Створення єдиного інформаційного простору територіальної громади міста Києва» (номінація «Електронні інструменти управління територіальною громадою») та «Міський веб-портал адміністративних послуг» (номінація «Електронні сервіси»). Про це повідомив заступник голови КМДА – керівник апарату Олександр Пузанов.

«Київ надав для участі в конкурсу два кейси та отримав найвищі бали. Дуже приємно, що наша ініціатива щодо створення для киян доступних та зручних електронних сервісів була оцінена належним чином», – сказав Олександр Пузанов.

За його словам, до складу журі конкурсу увійшли науковці, представники державних органів та міжнародні експерти. Загалом на конкурс було подано 45 кейсів за трьома номінаціями.

Метою конкурсу було виявлення та поширення на регіональних рівнях кращих практик із впровадження інформаційних технологій, які спрямовані на підвищення ефективності управління територіальною громадою, розвиток електронної демократії, розширення електронних сервісів для населення та підприємців.

Нагородження переможців відбудеться в рамках Міжнародного наукового конгресу «Інформаційне суспільство в Україні» 29 жовтня 2013 року.

Як повідомлялося, з 1 липня в Києві працює міський портал громадського контролю, який пропонує користувачам розширені можливості щодо візуалізації звернень громадян та статистичний аналіз даних.

З 1 серпня буде запущено безкоштовний мобільний додаток для iOS та Android, який надасть користувачам можливість цілодобово направляти скарги або подяк до єдиної міської системи роботи зі зверненнями громадян.

Comments