Стати бізнесменами хочуть 92% українців

опубліковано 6 лип. 2012 р., 03:56 Столичний діловий портал   [ оновлено 6 лип. 2012 р., 03:56 ]
Мати власний бізнес  хочуть 92% українців. Такі дані оприлюднив міжнародний кадровий портал.
«82% з тих, хто працює за наймом, замислювалися про власний бізнес. Ще у 15% респондентів вистачило сміливості почати свою справу і лише 3% опитаних ніколи не приваблювала така перспектива.
Втілити свої плани в життя при цьому хочуть переважна більшість опитаних - 92%, ще 5% повністю задоволені роботою за наймом, 3% ще не визначилися», - йдеться у повідомленні.
Найчастіше над перспективою власного бізнесу замислюються менеджери середньої ланки і ТОП-менеджери.
Ті, хто все-таки почав бізнес пізніше відмовилися від нього з різних причин. В основному приводом до такого рішення служили фінансові проблеми (30%), зміна життєвих пріоритетів (20%) і труднощі ведення бізнесу (20%).
Привабливими сторонами власного бізнесу названі можливість бути господарем самому собі, великі заробітки, а також більший інтерес до справи якою займаєшся. А ось престижність власної справи - найслабший мотиватор, він важливий менше ніж для одного відсотка респондентів. Серед інших мотиваторів називали  незалежність, можливість подорожувати, гнучкий графік, можливість розвивати улюблену справу.
Серед чинників, які приваблюють в роботі по найму, найголовніший - стабільність і спокій (65%) і фіксована зарплата (20%).

Vlasbiz.net за матеріалами Укрбізнес
Comments