Стартує центральна подія Днів Москви у Києві – конференція «Москва-Київ: нові горизонти інвестиційного співробітництва» за участю голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова та мера Москви Сергія Собяніна

опубліковано 10 вер. 2012 р., 03:48 Столичний діловий портал   [ оновлено 10 вер. 2012 р., 03:49 ]
З 12 до 14 вересня 2012 року у Києві триватимуть Дні Москви. Для участі в них українську столицю відвідає офіційна делегація Уряду Москви на чолі з мером Сергієм Собяніним.

12 вересня об 11:00 стартує центральна подія заходу – конференція «Москва-Київ: нові горизонти інвестиційного співробітництва» за участю голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова та мера Москви Сергія Собяніна.

На конференції обговорять актуальні питання розвитку двосторонніх торговельно-економічних зв’язків, розширення взаємовигідного партнерства, поліпшення ділового клімату та залучення іноземних капіталовкладень в економіку двох столиць.

У рамках заходу пройде виставка, де будуть представлені експозиції провідних московських і київських компаній.

У роботі конференції активну участь візьмуть: заступник голови КМДА Руслан Крамаренко, міністр Уряду Москви, глава Департаменту зовнішньоекономічних і міжнародних зв’язків Сергій Черьомін, керівники інших структурних підрозділів Уряду Москви та КМДА.

Передбачається проведення низки круглих столів, на яких розглянуть актуальні питання в галузі містобудування та архітектури, освіти, охорони здоров'я. У засіданнях візьмуть участь представники органів виконавчої влади, ділових кіл Москви і Києва, провідні експерти, науковці.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, 2-й пов., Колонна зала

Акредитація ЗМІ триватиме до 15:00 11.09.2012 за тел.: 279-24-11, 279-93-42, 278-58-31

КМДА

Comments