Що є важливим у наповненні бюджету Києва

опубліковано 20 лют. 2013 р., 00:29 Столичний діловий портал

У минулому році до бюджету міста Києва платники податків сплатили 8 мільярдів 272 мільйони гривень що на 22 відсотки більше у порівнянні зі сплаченими до місцевого бюджету податками у 2011 році. Бюджет Києва додатково отримав близько 1 мільярда 475 мільйонів гривень.

Позитивна динаміка податкових надходжень зберігалась і у січні 2013 року – коли до бюджету Києва надійшло 616 мільйонів гривень податків, що виявилось на 27 відсотків більше ніж роком раніше (у січні 2012 року до бюджету столиці надійшло 486 мільйонів гривень).

Як відомо головним податком, який наповнює місцеві бюджети є податок на доходи фізичних осіб. У 2012 році кияни сплатили 5 мільярдів 272 мільйони гривень вказаного податку. Це на 754 мільйони гривень або на 17 відсотків більше ніж роком раніше, коли до бюджету надійшло 4 мільярди 519 мільйонів гривень податку. Січень 2013 року також відображає приріст податку на доходи фізосіб. До бюджету Києва надійшло 366 мільйонів  – на 20 відсотків більше.

«Важливою у наповненні місцевого бюджету податком на доходи фізичних осіб є співпраця столичних податківців з міською владою у межах спільного проекту «Дорожня карта». Також Державна податкова служба у м. Києві постійно проводить роз’яснювальну роботу щодо необхідності сплати податку на доходи фізичних осіб, який спрямовується на виплату заробітних плат у бюджетній сфері та вирішення соціальних й інфраструктурних питань», – зазначає Голова Державної податкової служби у м. Києві Ірина Носачова.

Зважаючи на важливість своєчасної та повної сплати податку на доходи фізичних осіб громадянам необхідно активно долучитись до кампанії декларування доходів, отриманих у 2012 році, яка триватиме до 1 травня 2013 року. Не зволікайте та заздалегідь виконайте свій конституційний обов’язок – задекларуйте отримані доходи!

Нагадаємо, Декларацію про майновий стан та доходи можна надіслати до податкового органу в електронному вигляді за допомогою ключа електронного цифрового підпису. Телефон консультаційного центру ДПС у м. Києві 461-77-00. 

ДПС у м.Києві

Comments