Щоденно столичні сервісні центри Міндоходів відвідують понад 12 тисяч платників

опубліковано 10 лют. 2014 р., 02:52 Столичний діловий портал

Про це свідчать дані Головного управління Міндоходів у м. Києві, оголошені на нещодавній зустрічі начальника ГУ Міндоходів у м. Києві Ірини Носачової з представниками бізнес спільноти.

«За 2013 рік у Києві клієнтам Центрів обслуговування платників надано понад 4 мільйони послуг, з них 2,3 мільйони – це послуги з прийняття звітності. В цьому році тільки за січень до нас завітало більш ніж 312 тисяч громадян», – зауважила в ході заходу керівник столичного управління Міндоходів.

За словами Ірини Вікторівни, в період подання річної звітності значно зростає кількість платників. Цей рік не став виключенням. Лише в перший тиждень лютого Центри обслуговування столиці відвідали понад 61 тисяча осіб.  

«Аби надати можливість всім охочим вчасно подати звітність та скористатись іншими послугами Міндоходів, відомство подовжило режим роботи сервісних центрів у будні та вихідні дні з 9-ї до 20-ї години без перерви на обід, а у разі наявності клієнтів на час закриття - до «останнього відвідувача». Такий режим роботи ЦОП-ів триватиме до 3 березня 2014 року», – наголосила Ірина Носачова.


Comments