Шість компаній міжнародного рівня подали заявки для участі у конкурсі з визначення виконавця підготовчих робіт по реалізації проекту будівництва четвертої лінії метро

опубліковано 13 лип. 2012 р., 22:49 Столичний діловий портал
Як повідомив голова комітету з конкурсних торгів КП «Київсистемоменеджмент» Олександр Падалко, підприємство отримало шість заявок від компаній міжнародного рівня для участі у конкурсі з визначення виконавця підготовчих робіт з реалізації проекту будівництва четвертої лінії метрополітену в напрямку житлового масиву  «Вигурівщина-Троєщина».

«На сьогоднішній день це один із найбільш актуальних проектів з будівництва метрополітену в Європі. Тому, нашим завданням було залучити для участі у конкурсі такі компанії, фах яких дозволить розробити проектну документацію світового стандарту якості, яка буде зрозумілою інвесторам з різних країн світу. І нам це вдалося. Ми залучили до конкурсу лідерів ринку. Ми очікували, що будуть брати участь компанії такого рівня, але ми не очікували, що їх буде так багато», – заявив Олександр Падалко.

За його словами, КП «Київсистемоменеджмент» отримало заявки на участь у конкурсі від консорціуму «Geci International/Systra/Arzinger», єдину заявку від компаній ПАТ «Дочірній банк Сбербанку Росії», ТОВ «Кліфорд Чанс», ТОВ «Євро-Україна Консалтінг», заявку від ТОВ «Ernst&Young», від «Zagope – Construcoes e Engenharia, S.A.», від компанії «Федеральний центр проектного фінансування», та останню від ТОВ «KPMG-Україна».

«Цей проект можна назвати унікальним: ми отримаємо проектну документацію, що відповідатиме світовим стандартам, і модель співпраці між державою та приватним капіталом, яка дозволить ефективно використовувати наявні муніципальні та державні активи. Бюджетних коштів для рефінансування витрат інвестора використано не буде. Це перший такий досвід в Україні», – зазначив Олександр Падалко.

За результатами конкурсу буде підписано договір на виконання підготовчих робіт.

Нагадаємо, 6 липня 2012 року Комітет з конкурсних торгів КП «Київсистемоменеджмент» розкрив конкурсні пропозиції, які було надіслано на конкурсні торги з визначення виконавця підготовчих робіт із реалізації проекту будівництва четвертої лінії метрополітену в напрямку житлового масиву Вигурівщина-Троєщина. Цей проект є одним із пріоритетних Стратегії розвитку Києва до 2025 року та був представлений інвесторам на першому Київському інвестиційному форумі.

КМДА

Comments