Схвалено «Міський енергетичний план Києва»

опубліковано 14 черв. 2012 р., 23:16 Столичний діловий портал
Міська влада зробила ще один крок назустріч енергоощадному майбутньому столиці – завершено розробку «Міського енергетичного плану Києва до 2016 року», яку одностайно схвалили на Дорадчому комітеті з питань сталого енергетичного розвитку столиці.

Голова КМДА Олександр Попов у травні підписав розпорядження про схвалення концепції плану та доручив Дорадчому комітету з питань сталого розвитку Києва та робочій групі з розробки довгострокового міського енергетичного плану забезпечити його розробку.

Зауважимо, що зазначений план спрямований на виконання Стратегії розвитку Києва до 2025 року, на виконання Угоди мерів країн ЄС, до якої приєднався і Київ.

«Міський енергетичний план Києва» створений за новою європейською методологією групою вітчизняних фахівців у співпраці з інженерними та енергетичними компаніями міста за програмою допомоги уряду Сполучених Штатів Америки.

Виконуючи загальноєвропейську програму «20/20/20», Київ збільшить частку відновлювальних джерел у енергетичному балансі міста та впроваджуватиме нові технології «зеленої» енергетики.

КМДА


Comments