Сергій Тігіпко: Перевищення повноважень з боку контролюючих організацій - проблема номер один для економіки

опубліковано 10 лип. 2012 р., 03:08 Столичний діловий портал   [ оновлено 10 лип. 2012 р., 03:09 ]
Надмірна перевірочна активність контролюючих організацій - головна проблема бізнесу сьогодні. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко в ефірі програми «Свобода слова» на каналі ICTV.
«Сьогодні одне з основних питань, яке турбує бізнес, - це те, як поводяться контролюючі організації. Перш за все ті, що належать до силового блоку. Я говорю про прокуратуру, службу безпеки, МВС, податкову міліцію та податкову адміністрацію», - заявив Сергій Тігіпко.
На думку Віце-прем'єр-міністра, свавілля силовиків псує імідж України в очах інвесторів. А відсутність інвестицій стримує зростання економіки і створення нових робочих місць.
«Якщо ми говоримо про економічне зростання, то я вважаю великою проблемою те, що ми не створили умов для інвесторів, насамперед внутрішніх», - зазначив він.
Віце-прем'єр-міністр додав, що питання зниження тиску на бізнес контролює особисто Президент Віктор Янукович. «Якщо ситуація не виправиться, будуть кадрові рішення», - підкреслив Сергій Тігіпко.
Віце-прем'єр-міністр також зазначив, що з корупцією треба боротися в усіх сферах, усуваючи можливості для зловживань. Як приклад він навів рішення про скасування тендерів на розподіл оздоровчих путівок для чорнобильців. Відповідний законопроект був підготовлений Міністерством соціальної політики і прийнятий Верховною Радою минулого тижня. «У цій сфері обертаються сотні мільйонів гривень, можливостей зловживати більш ніж досить. Ми відмовилися від тендерів, і тепер людина сама буде обирати той санаторій, де вона хоче лікуватися, а держава оплатить її вибір. Це потужний удар по корупції. Ось такими рішеннями необхідно «зашивати кишені» корупціонерам», - вважає Сергій Тігіпко.
Comments