Руслан Крамаренко: «Київ отримав з державного бюджету мільярд гривень на розвиток інфраструктури»

опубліковано 1 лист. 2012 р., 02:47 Столичний діловий портал   [ оновлено 1 лист. 2012 р., 02:54 ]
Депутатам на сесії запропоновано внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, коригування стосуються державного бюджету, адже низкою постанов Кабінету Міністрів України обсяги асигнувань збільшені на загальну суму 1 065,9 млн. грн.,

«Ми отримали 830 мільйонів гривень на будівництво Подільського мостового переходу та 150 мільйонів гривень на будівництво метро до Одеської площі. 80 мільйонів гривень буде спрямовано на реконструкцію Поштової площі та ще 30 мільйонів гривень підуть на фінансування робіт, що проводились під час реконструкції швидкісного трамваю на ж/м Троєщина. Крім то, буде здійснений перерозподіл субвенції на реконструкцію та ремонт доріг комунальної форми власності – на 5,9 мільйонів гривень», – пояснив Руслан Крамаренко.

Він зазначив, що асигнування на капітальні вкладення за Програмою соціально-економічного розвитку за рахунок міського бюджету також збільшились на 27,7 млн. грн.

Comments