Руслан Крамаренко: «Будівництво четвертої гілки метрополітену стане першим масштабним прецедентом приватно-державного партнерства в Україні»

опубліковано 1 вер. 2012 р., 01:09 Столичний діловий портал   [ оновлено 1 вер. 2012 р., 01:13 ]
Будівництво четвертої гілки метрополітену стане першим масштабним прецедентом приватно-державного партнерства в Україні. Про це під час круглого столу, присвяченого питанням вирішення транспортних проблем Києва, заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

Він зазначив, що рішення про включення проекту будівництва четвертої гілки метрополітену до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій було прийняте на інвестиційній комісії у жовтні минулого року. У лютому оголошено конкурсні торги з визначення консультанта.

Завдяки презентації проекту на 1-му Київському інвестиційному форумі, місто отримали велику зацікавленість від низки фінансових установ: 6 компаній подали свої пропозиції на право виступити фінансовим консультантом. У липні цього року відбулось розкриття тендерних пропозицій, переможцем яких визнано ВАТ «Федеральний центр проектного фінансування» (Росія). Наразі готується договір з консультантом та технічне завдання до нього.

«До кінця року компанія надасть нам дві фінансові схеми будівництва та роботи нового метрополітену. Обидві засновані на принципі державно-приватного партнерства. Перша буде схемою концесії – при такому підході інвестор буде повертати вкладені кошти за рахунок виручки від проданих квитків і отриманої різниці в тарифі від міста (адже вартість проїзду сьогодні нижча за економічно обґрунтований тариф), при цьому експлуатантом буде виступати приватна компанія. Друга фінансова схема – це договір життєвого циклу. У такому випадку інвестор буде отримувати грошові кошти з міського бюджету протягом 15-20 років, а експлуатантом буде виступати комунальне підприємство Київський міський метрополітен», – пояснив Руслан Крамаренко.

Він зазначив, що, згідно з умовами договору, Консультант бере на себе зобов’язання знайти інвестора для цього проекту до середини наступного року.

КМДА

Comments