Руслан Крамаренко: «330 тисяч суб’єктів підприємництва столиці забезпечили надходження до бюджету розміром понад 4,2 млрд. грн.»

опубліковано 30 серп. 2012 р., 08:52 Столичний діловий портал   [ оновлено 30 серп. 2012 р., 08:53 ]
У І півріччі до бюджету Києва від суб’єктів підприємництва надійшло понад 4,2 млрд. грн., що на 20% більше, ніж у відповідному періоді попереднього року. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко. За його словами, у Києві найбільша серед регіонів України концентрація суб’єктів підприємництва: на 10 тисяч населення 250 одиниць, проти 63 в середньому в Україні. Усього ж у столиці працює понад 330 тисяч СПД, тільки за 6 місяців цього року зареєстровано понад 11 тисяч новостворених суб’єктів господарювання.

«Розвиток бізнесу дозволяє вирішувати соціальні проблеми та мати найкращі показники в країні за рівнем зарплати та зайнятості. Так, на сьогодні у Києві склався найнижчий серед регіонів в Україні рівень безробіття – 0,4% (1,9% в середньому в Україні) та найвищий рівень середньомісячної заробітної плати – 4452 грн. В Україні ж він становить 2916 грн.», – зазначив Руслан Крамаренко.

Він наголосив, що у столиці сформовано найбільш потужну мережу об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва. Крім того, у Києві зосереджено третину всіх бізнес-центрів, понад третину фондів підтримки підприємництва та інформаційно-консультативних установ, майже половину лізингових компаній, дві третини інвестиційних та інноваційних фондів і страхових компаній України.