Руслан Крамаренко: «З початку липня у всіх районах працюють центри надання адміністративних послуг»

опубліковано 4 лип. 2012 р., 00:53 Столичний діловий портал
В Оболонському районі Києва відкрито районний Центр надання адміністративних послуг. Відтепер такі центри працюють у всіх районах. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

Усі центри надання адміністративних послуг обладнані залами очікування, місцями для обслуговування осіб літнього віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями. Також у Центрах встановлена електронна черга та інформаційні кіоски.

За словами Руслана Крамаренка, міський та районні адміністративні органи підключено до інформаційної системи «Єдиний дозвільний центр м. Києва» та впроваджено електронний документообіг щодо надання адміністративних послуг. В зазначеній інформаційній системі ведеться облік звернень щодо надання 69 адміністративних послуг районного рівня та 127 послуг міського рівня.

«Задля наближення надання адміністративних послуг до місця роботи та проживання заявників є можливість отримати 23 адміністративні послуги міського рівня у районних центрах надання адміністративних послуг. Крім того, заявники мають можливість отримати інформацію про етапи проходження документів дозвільного характеру та інформацію про завантаженість електронної черги в кожному із Центрів надання адміністративних послуг», – розповів Руслан Крамаренко.

Нагадаємо, що на виконання доручень Президента України та Уряду в Києві реалізується комплексний пілотний проект з реформування сфери надання адміністративних послуг. Наразі визначено 127 адміністративних послуг, які надаються на рівні міста, та 69 адміністративних послуг, які надаються на районному рівні.

КМДА

Comments