Руслан Крамаренко: «Розвиток ділового туризму у Києві дасть змогу збільшити надходження від цієї галузі вдвічі»

опубліковано 29 серп. 2012 р., 01:00 Столичний діловий портал
Київська міська державна адміністрація та ТОВ «Міжнародний виставковий центр» підписали договір про спільну діяльність із розвитку конгрес-туризму у Києві. Про це повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

Договір спрямований на створення сприятливих організаційно-економічних умов для розвитку конгрес-туризму, популяризацію столиці України як ділового міжнародного центру, підвищення конкурентоздатності суб’єктів підприємництва з метою просування їх на міжнародні ринки.

Сторони договору спрямують спільні зусилля на впровадження, організацію та розвиток конгрес-туризму: проведення конгресів, конференцій, з’їздів та виставок, щорічних інвестиційних форумів. Крім того, буде створене конвеншн-бюро – спеціалізована маркетингова компанія, яка представлятиме Київ як туристичну територію на міжнародному ринку.

«Діловий туризм – це дуже перспективна галузь. За даними Всесвітньої туристичної організації, добові витрати делегатів різноманітних ділових зустрічей, конгресів, симпозіумів становлять близько $350. А звичайний турист витрачає за день в середньому $100-200. Тож надходження до бюджету міста відповідно можуть збільшитися щонайменше у два рази. Завдяки своєму географічному розташуванню Київ може претендувати на статус одного зі світових центрів ділового туризму. Але, незважаючи на те, що за останні роки в країні з’явилися бізнес-готелі і бізнес-центри, створюються конгресні бюро та виставкові організації, потік ділового туризму в Києві поки невеликий», – зазначив Руслан Крамаренко.

На його переконання, реалізація положень Договору дасть змогу докорінно змінити ситуацію у галузі.

КМДА

Comments