Руслан Крамаренко: «Протягом трьох місяців ще п’ять майданчиків Києва отримають безкоштовний Wi-Fi»

опубліковано 7 черв. 2012 р., 23:32 Столичний діловий портал   [ оновлено 7 черв. 2012 р., 23:34 ]
Доступ до безкоштовної мережі Wi-Fi у центрі міста відтепер буде постійним і не обмежиться часом проведення ЄВРО-2012. Про це повідомив заступник голови Київської міської держаної адміністрації Руслан Крамаренко.

Він нагадав, що 27 травня у центрі Києва розпочав роботу проект Kyiv Free Wi-Fi, який відтепер забезпечує надання безкоштовного інтернет-доступу киянам та гостям столиці у громадських місцях. Учасники проекту виступили Київська міська державна адміністрація (КП «Київміськсвітло») та спонсори проекту компанії «Kyiv Free Wi-Fi» та «life:)».

«Хочу зазначити, що місто на цей проект не витратило жодної копійки бюджетних коштів – все фінансувалося за рахунок спонсорів, вартість проекту склала 2 млн. грн.», – пояснив він.

За його словами, вже за перший тиждень безкоштовним Інтернетом на Хрещатику скористувались 12,5 тис. унікальних користувачів.

«До кінця літа до безкоштовної мережі Kyiv Free Wi-Fi ми плануємо підключити площу Івана Франка, парк Тараса Шевченка, Оболонську набережну, Контрактову площу та парк Позняки. Надалі ж ми хочемо, щоб кияни самі визначались, де найбільше потрібен Wi-Fi. Тому протягом червня-серпня буде створений сайт проекту «KYIV FREE Wi-Fi», на якому мешканці міста зможуть самостійно голосувати та визначати наступні зони безкоштовного Wi-Fi покриття», — заявив Руслан Крамаренко.

КМДА

Comments