Руслан Крамаренко: «На розвиток інфраструктури буде направлено додатково 138,3 мільйонів гривень»

опубліковано 10 лип. 2013 р., 00:20 Столичний діловий портал
Київською міською державною адміністрацією підготовлені пропозиції щодо внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2013 рік. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

Він зазначив, що це коригування носить в основному технічний характер, оскільки звітність за І півріччя тільки збирається, аналізується і пропозиції щодо перерозподілу коштів з тих об'єктів, де будівництво не ведеться, будуть підготовлені вже за результатами цієї роботи.

«Найбільш вагомі зміни стосуються державного бюджету, адже Кабмін, розпорядженням від 3 липня, виділив Києву 100 мільйонів гривень – по 50 мільйонів гривень на на реконструкцію Поштової площі та на будівництво метро на ж/м Теремки. Щодо міському бюджету в межах передбачених асигнувань на окремих об’єктах скориговані суми проектних робіт, а також виділені кошти на оплату заборгованості минулих років у сумі 13,9 мільйонів гривень. Також, за рахунок перерозподілу передбачаються кошти на встановлення модульних громадських туалетів – 4,8 мільйони гривень, реконструкцію котельні на вул. Котельникова, 7/13 – 4,8 мільйони гривень та продовження робіт на магістральних каналізаційних колекторах – 12,2 мільйонів гривень», – пояснив він.

Крім того, за рахунок капітальних видатків, які враховані у бюджеті міста і досі не використані, 38,3 мільйонів гривень перерозподілені і спрямовані на наступні об’єкти Програми:

  1. Реконструкція парку «Володимирська гірка» – 3 млн. грн.
  2. Будівництво центру з надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів УДАІ ГУ МВС України в м. Києві по вул. Жулянській, 5 – 4 млн. грн.
  3. Створення алеї воїнської слави в парку Вічної слави – 1,5 млн. грн.
  4. Продовження реконструкції пр-ту Григоренка – 16,4 млн. грн.
  5. Реконструкція дороги Київ – Гостомель – 2,4 млн. грн.
  6. Реконструкція вул. Ахматової – 2 млн. грн.
  7. Створення центру електронного урядування «Електронна столиця» – 8 млн. грн.
  8. Будівництво трансформаторної підстанції на вул. Б. Хмельниць-кого, 6-А – 1 млн. грн.
Comments