Руслан Крамаренко: «Київ стане майданчиком для ІТ-інновацій у Східній Європі»

опубліковано 10 квіт. 2012 р., 04:33 Столичний діловий портал
Київ має шанс стати місцем розташування офісів міжнародних ІТ-компаній та центром інновацій у Східній Європі. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, реалізація проекту інноваційного парку BIONIC Hill дасть змогу створити оптимальні умови для розвитку ІТ-сектору. Нагадаємо, що на території BIONIC Hill заплановано будівництво бізнес-центрів площею 225 тис. кв. метрів, де розмістяться українські та закордонні компанії, які працюють у сфері високих технологій, а також бізнес-інкубатори, венчурні фонди, відділення банків та інші організації, які надаватимуть сервісну підтримку бізнес-сектору. Проектом передбачено створення дослідницького центру з сучасними лабораторіями та спеціалізованим університетом площею 25 тис. кв. метрів, а також високотехнологічної виробничої зони, яка стане майданчиком для практичного впровадження наукових досліджень та виробництва інноваційної продукції.
«Зараз у Кремнієвій долині працюють понад 300 тисяч дослідників, причому близько чверті з них або їх батьків народилися в країнах колишнього СРСР. Але ми розуміємо, що далеко не кожен, навіть дуже просунутий спеціаліст поїде туди. Наприклад, в Києві дуже великий обсяг підготовки ІТ спеціалістів, більшість з них генерують прекрасні ідеї, але далеко не кожен добирається до Силіконової долини. Це розуміють і самі інвестори, вони готові шукати нові майданчики. Для венчурних інвесторів, що відвідають інноваційний форум «Kyiv City Open Doors» буде проведене road-show найкращих інноваційних проектів, які можуть бути реалізовані на базі нашого інноваційного парку», – зазначив Руслан Крамаренко.

Нагадаємо, що 19-20 квітня 2012 Київська міська державна адміністрація у партнерстві з інноваційним парком BIONIC Hill, компанією UDP та конкурсом «Інноваційний прорив» проведуть Інноваційний форум «Kyiv City Open Doors». На презентацію проекту інноваційного парку BIONIC Hill та можливостей українських винахідників приїдуть 15 керівників зі списку 35 провідних венчурних фондів Кремнієвої долини. Інвесторам буде представлене road-show найкращих проектів за такими напрямками, як IT, Mobile, Cloud Computing, SaaS, Games, Social Networking, альтернативні джерела енергії та біотехнології.

КМДА

Comments