Руслан Крамаренко: «Київ поліпшив свій кредитний рейтинг»

опубліковано 24 лип. 2012 р., 00:34 Столичний діловий портал
Київ ще раз підтвердив статус надійного та платоспроможного позичальника. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, зазначивши, що столиця у масштабах країни генерує 20% ВВП та отримує 50% прямих іноземних інвестицій.

Він нагадав, що днями міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило довгостроковий рейтинг Києва в іноземній і національній валюті на рівні В- (прогноз рейтингу – стабільний). Агентство також підтвердило короткостроковий рейтинг Києва на рівні B і рейтинг BBB+ за національною шкалою.

«Ми отримали позитивні відгуки щодо нашої бюджетної політики – Fitch прогнозує подальше поліпшення бюджетних показників Києва і очікує деякого зниження дефіциту в 2012-2014 роках. Для міста така оцінка є дуже важливою, адже інвестори орієнтуються на аналітику рейтингових агентств», – сказав Руслан Крамаренко.

Він підкреслив, що рівень виконання бюджету у першому півріччі становив 90% від планових показників, що є досить хорошим результатом. Так, за перше півріччя 2012 року до загального фонду бюджету Києва надійшло 4,5 млрд. грн. Це складає 89,6% від плану і на 450,2 млн. грн. більше аналогічних надходжень минулого року. До спеціального фонду бюджету міста надійшло 702,1 млн. грн., що становить 89,8% від плану на 6 місяців. До бюджету розвитку надійшло 532,9 млн. грн. – 87,1% від плану.

КМДА

Comments