Руслан Крамаренко: «Кияни зможуть користуватися якісним мобільним зв’язком у метро»

опубліковано 12 бер. 2012 р., 05:14 Столичний діловий портал

Головним управлінням економіки та інвестицій КМДА оголошено конкурс із залучення інвестора до будівництва інфраструктури рухомого (мобільного) зв’язку в Київському метрополітені. Про це повідомив голова інвестиційної комісії, заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко. За його словами, вартість проекту складає 70 млн. грн. – у реалізації проекту мають бути задіяні 44 станції (6 з 50 станцій є наземними).

За його словами, за попередніми оцінками вартість проекту складала 155 млн. грн., але після детального обрахування сума зменшилась вдвічі.

«Таке здешевлення проекту повязане з тим, що на деяких ділянках вже прокладений кабель містом, тому ми ставимо вимогу не прокладати новий кабель, а використовувати вже існуючий. Це з одного боку зменшує вартість проекту, а з іншого – гарантує бюджету міста постійні надходження до бюджету від оренди інвестором цих кабелів», – пояснив Руслан Крамаренко.

Він зазначив, що додатковою умовою перед переможцем конкурсу столична влада поставила забезпечення комунального підприємства «Київський метрополітен» якісним нетарифікованим службовим радіозв’язком як на станціях, так і в тунелях. Переможець має у короткий термін забезпечити якісну підготовку «Київського метрополітену» в сфері телекомунікацій до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Згідно з умовами конкурсу інвестор має взяти на себе фінансування усіх витрат, пов’язаних з проектуванням, закупівлею активного обладнання, програмного забезпечення для систем керування та підтримкою роботи системи.

КМДА

Comments