Руслан Крамаренко: «Інвестор впорядкує всі зупинкові комплекси міста»

опубліковано 27 черв. 2012 р., 00:52 Столичний діловий портал   [ оновлено 27 черв. 2012 р., 03:12 ]
Найближчим часом у столиці будуть проведені конкурси із залучення інвесторів до встановлення сучасних зупинкових комплексів та павільйонів очікування на зупинках громадського транспорту. Розпорядження КМДА, яке підписав Олександр Попов, затверджує перелік об’єктів, куди включено всі зупинки міста. Це понад 2 тис. 800 об’єктів.

Зокрема: у Голосіївському районі – 327, Дарницькому – 315, Деснянському – 315, Дніпровському – 290, Оболонському – 331, Печерському – 129, Подільському – 226, Святошинському – 300, Солом’янському – 278 і Шевченківському – 292.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Руслана Крамаренко, до інвестора буде висунута умова привести усі зупинкові комплекси до єдиного вигляду.

«Більшість зупинок у місті знаходяться у занедбаному стані і вимагають негайного ремонту. Ми використаємо досвід європейських столиць, де всі зупинки виконані у єдиному стилі та утримуються за рахунок бізнесу. Головне управління містобудування та архітектури КМДА вже розробило типові проекти комплексів. Перший являє собою конструкцію зі скла з одним рекламним носієм і схемою руху транспорту, другий – із боковою секцією для інформації. Третій варіант додатково включатиме невелику торгівельну точку для продажу квитків, преси тощо. Також варто зазначити, що реалізація пива, слабоалкогольних напоїв та продуктів харчування на зупинках буде заборонена. Зупинок з торговельними секціями буде небагато, лише там, де вони дійсно потрібні, це приблизно 25% від загальної кількості. Загалом інвестор має вкласти у будівництво нових комплексів близько $30 млн. Натомість він отримає право розмістити на даних об'єктах рекламні конструкції і торговельні точки», – пояснив він.

КМДА

Comments